A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Інформаційний семінар для безробітних

Дата: 02.03.2021 13:55
Кількість переглядів: 328

“Хто володіє інформацією, той володіє світом”, - сказав колись Уїнстон Черчілль. Дійсно, інформація у сучасному світі - це стратегічний ресурс. Відсутність інформації, її спотворення чи викривлення може призвести до серйозних наслідків. Тож, дуже важливе своєчасне інформування громадян, які звертаються за послугами до служби зайнятості. З цією метою у службі зайнятості постійно проводяться профінформаційні та профконсультаційні заходи.

02 березня 2021 у Яготинський районній філії відбувся інформаційний семінар, організований з метою ознайомлення клієнтів із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних, роз’ясненням положень чинного законодавства, що регулює питання зайнятості населення.

Лариса Вересоцька, юрисконсульт Яготинської філії розповіла про попит та пропозиції робочої сили з урахуванням професійно-кваліфікаційного рівня громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості. Поінформувала щодо права на матеріальне забезпечення на випадок безробіття, на умови, тривалість та розмір виплати допомоги по безробіттю (Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»). Зокрема, увагу присутніх фахівець звернула на персональну відповідальність громадян за надання недостовірних даних під час реєстрації або перебування на обліку в центрі зайнятості та несвоєчасне подання відомостей про обставини, що впливають на умови виплати допомоги по безробіттю у період перебування на обліку (працевлаштування, виконання роботи за цивільно-правовим договором та ін.); наголошено на тому, що служба зайнятості вирішує питання щодо сприяння оптимальному вибору або зміні людиною сфери трудової діяльності (професії) відповідно до її професійних інтересів, нахилів, здібностей, рівня професійної підготовки, стану здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці. Громадяни мають можливість отримати інформаційні та консультаційні послуги, пройти профвідбір перед направленням на профнавчання або на співбесіду з роботодавцем.

Відвідуючи такі заходи безробітні мають можливість не тільки ознайомитися із послугами, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних, а й отримати інформацію про актуальні вакансії.

За інформацією Яготинської районної філії КОЦЗ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень