Визначено переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу Дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»

Дата: 02.03.2021 14:00

Фото без опису02 березня рятувальники Яготинського районного сектору спільно з представниками Яготинського будинку  дитячої та юнацької творчості провели спільне засідання, під час якого визначили переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу Дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».

Взяти участь у конкурсі мали змогу учні загальноосвітніх шкіл району та м. Яготина. Переможців районного етапу визначали у трьох вікових категоріях.

Всі переможці будуть нагороджені грамотами.

Інформує Яготинський районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області