A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Юний віртуоз 2021

Дата: 04.03.2021 13:58
Кількість переглядів: 726

Вже не перший рік поспіль, в кінці лютого, в концертній залі Яготинської дитячої школи мистецтв проходить традиційний шкільний конкурс інструментальної музики «Юний віртуоз».

26 лютого, за звання найкращого віртуоза 2021 року в різних вікових категоріях на різних музичних інструментах  змагалися 43 конкурсанти. Незважаючи на складний час, через часті карантинні обмеження, в першій віковій категорії виступили й учні 1-го класу, які приємно порадували  викладачів  хорошою грою, яка стала дебютом в їхньому житті та навчанні. Багато й наполегливо прийшлось попрацювати учням та викладачам, щоб показати себе достойно за такий короткий термін навчання.

Метою таких конкурсів завжди є популярізація музичних інструментів серед дітей, розвиток і удосконалення технічної майстерності учня та виявлення обдарованих учнів-музикантів.

За вимогами конкурсу було виконання  одного твору. А підготували конкурсантів викладачі музичного відділу: О.Опанасенко, О.Красна, В.Озеракіна, А.Романова, С.Гладишева, З.Гудкова, І.Самоп’ят, С.Старостіна.

За результатами та кількості отриманих перших призових місць можна сказати, що є позитивні зміни в підготовці та виступі учнів.

Всі учасники отримали Дипломи за перемогу та участь. Та найбільшим задоволенням  для учнів це  сам виступ на сцені за довгий час обмежень.

Підтримати та привітати музичним подарунком завітали і ансамблі скрипалів молодшої та старшої групи (керівник С.Гладишева).

Цей конкурс став яскравою подією в житті школи, надав можливість учням позмагатися у своїй віртуозності, а викладачам обмінятися досвідом.

Вітаємо викладачів та учнів з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

За інформацією в.о. директора дитячої школи мистецтв А.Романової« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень