Співпраця служби зайнятості з соціальними партнерами

Дата: 05.03.2021 09:46

Фото без опису04 березня 2021 року в приміщенні Яготинської районної філії Київського ОЦЗ для осіб, які перебувають на обліку як безробітні відбувся інформаційний семінар за участю представників Головного управління пенсійного фонду, а саме заступник начальника відділу обслуговування громадян №14 (сервісний центр) Жанна Нескорожена та головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №14 (сервісний центр) Наталія Герман.

Під час заходу Жанна Нескорожена ознайомила присутніх з питанням важливості легальної зайнятості, залежності розміру пенсії від страхового стажу та заробітної плати, можливості збільшення страхового стажу шляхом доплати до неповних місяців та надали інформацію про існуючі електронні сервіси Пенсійного фонду України.

За інформацією Яготинської районної філії Київського ОЦЗ