Проведено позапланову перевірку

Дата: 05.03.2021 14:02

05 березня 2021 року інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланову перевірку Яготинського управління державної казначейської служби України в м. Яготин

В адміністративному закладі рятувальниками було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, наявність первинних засобів пожежогасіння, стан шляхів евакуації з приміщень будівель, стан утримання електрогосподарства, стан утримання внутрішнього протипожежного водопостачання, а також працездатність систем протипожежного захисту.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки, які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.

З працівниками даного закладу було проведено інструктажі на протипожежну тематику та вручено листівки на з пожежної безпеки.