A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Вічний як народ

Дата: 11.03.2021 11:00
Кількість переглядів: 230

В історії кожного народу є імена культурних діячів, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є такі імена і у нашого народу. Найпочесніше місце серед них посідає Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, громадський діяч, перекладач.

Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу, його боротьбі за кращу долю та власну державу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

9 березня 2021 року, в рамках святкування 207-ї річниці від дня народження національного генія і духовного батька українців - Великого Кобзаря, у бібліотеках Яготинської централізованої бібліотечної системи проведено цілу низку заходів.

Зокрема, презентовано розгорнуті книжкові виставки «На струнах Кобзаревої душі», на яких підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України. А ще проводяться літературні години, вікторини, поетичні читання. У Сулимівській сільській бібліотеці-філіалі проведено годину поезії "Читаємо Шевченка". У заході взяли участь Галина Дмитруха, Христина Миколаєнко, Альоша Кулакевич, Аня Наконечна, Марк Мордовцев. Також для користувачів бібліотеки презентовано книжкову виставку "Він підіймав наш дух до волі".

Бібліотекарем Засупоївської сільської бібліотеки-філіалу Яготинської ЦБС до цієї дати було проведено вікторину – знайомство про життя та творчість Великого Кобзаря. Діти – читачі, а це учні 4 класу місцевої школи, спочатку ознайомились з його біографією, переглянули репродукції картин Шевченка-художника. Найактивнішим читачам бібліотеки, які вірно відповідали на запитання вікторини, були вручені подяки та нагороди.

Працівники Яготинської бібліотеки-філіалу №3 (міська бібліотека для дорослих) Яготинської ЦБС презентували виставку «Тарас Шевченко – України син».

Біля пам’ятника молодому Тарасу Шевченку проведено вуличний поетичний флешмоб «Читаємо Шевченка». Проникливо і сердечно безсмертні поетичні рядки Тараса Григоровича звучали у виконанні користувачів центральної бібліотеки для дорослих учнів Яготинського НВК №3 (класний керівник Я.Яременко).

Бібліотекарем Засупоївської сільської бібліотеки-філіалу Яготинської ЦБС до дня народження Тараса Шевченка було проведено вікторину "Знайомство із життям та творчістю Великого Кобзаря". Діти-читачі, а це учні 4 класу місцевої школи, спочатку ознайомились з його біографією, переглянули репродукції картин Шевченка-художника. Найактивнішим читачам бібліотеки, які вірно відповідали на запитання вікторини, були вручені подяки та нагороди.

За інформацією Яготинської централізованої бібліотечної системи « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень