Дотримання протиепідемічних заходів у закладах торгівлі на території Яготинської міської територіальної громади

Дата: 12.03.2021 11:23

У зв’язку з різким підвищенням захворюваності на COVID-19 в районі та Київській області, Яготинська міська рада вкотре звертається до підприємців, власників кафе, ресторанів, супермаркетів, магазинів, малих архітектурних форм, торгових центрів та інших торгівельних закладів, які розташовані на території міської територіальної громади, щодо дотримання та вимоги від відвідувачів додержання протиепідемічних правил та індивідуального захисту, а також не ставити під загрозу своє здоров’я та здоров’я інших.

Нагадуємо, що на всій території України діють карантинні обмеження, на Київщині станом на 11 березня 2021 року діє «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.

Просимо: неухильно дотримуватись санітарно-епідемічних вимог, в тому числі систематично здійснювати дезінфекційні заходи; не порушувати масковий режим у громадських місцях; дотримуватись карантинних обмежень, що діють в «помаранчевій» зоні.

Бережіть своє здоров’я  та здоров’я своїх покупців і клієнтів!

Інформує сектор торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради