Участь в засіданні колегії Київської обласної державної адміністрації.

Дата: 12.03.2021 12:22

Фото без опису12 березня 2021 року міський голова Наталія Дзюба бере участь в засіданні колегії Київської обласної державної адміністрації.

На порядок денний винесено низку питань:

1. Про публічний звіт голови Київської обласної державної адміністрації за 2020 рік.

2. Про результати оперативно-службової діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області за 2020 рік та впровадження нових проєктів щодо зміцнення безпеки та боротьби зі злочинністю на території Київської області.

3. Про виконання обласного бюджету Київської області за 2020 рік.

4. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2020 рік.

5. Про здійснення заходів щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 у Київській області та питання впровадження етапів кампанії з вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19 на території регіону.

6. Про заслуховування звіту про дотримання фінансово-бюджетної дисципліни на території Київської області за 2020 рік.

7. Про результати діяльності Агенції регіонального розвитку Київської області.

8. Про впровадження цифрової трансформації у Київській області: регіональні особливості та ключові напрямки у середньостроковій перспективі.

9. Про підготовку і відзначення в Київській області 35-х роковин Чорнобильської катастрофи та 30-річчя Незалежності України.