ВДЯЧНІСТЬ ДОНОРАМ КРОВІ ЗА ВРЯТОВАНІ ЖИТТЯ!

Дата: 12.03.2021 14:46

Фото без описуДонорство – важлива громадська діяльність, вона допомагає зберегти багато тисяч людських життів.

11 березня 2021 року на базі КНП «Яготинська центральна міська лікарня» люди, з добрими серцями, які виявили бажання стати донорами, здали кров та поповнили банк крові.

Дуже приємно, що до цієї благородної справи долучилися жителі Яготинщини, представники Згурівської громади, а також працівники підприємства МХП-Агро-С, що є гарним та великодушним прикладом для наслідування.

Дорогі донори! Дякуємо за вашу чуйність, милосердя, готовність до самопожертви, за надію та здоров’я десятків людей. Хай донорство дає вам відчуття гордості та радості за врятовані життя.

Даруйте здоров`я та будьте здорові!!! Адже саме Ви можете подарувати ще один день народження, ще одну розмову з другом, ще одну хвилину сміху, ще один шанс світові стати ще добрішим, мудрішим та щасливішим!

Поповнюйте лави донорів! Творити добро ніколи не пізно!

Інформує КНП «Яготинська центральна міська лікарня»

Фото надано МХП-Агро-С