A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Нарада щодо запобігання дитячим суїцидам

Дата: 12.03.2021 15:44
Кількість переглядів: 313

12 березня відбулась нарада щодо запобігання дитячим суїцидам під головування заступника міського голови Олени Федини.

У нараді взяли участь начальник відділу освіти міської ради Світлана Комаренко, в.о. начальника служби у справах дітей міської ради  Вікторія Лавріненко, директор центру соціальних служб міської ради Тетяна Яринич та  старший інспектор сектору ювенальної превенції  Бориспільського районного управління поліції ГУ НП в Київській області Альона Ткачук.

Головними питаннями наради стала чергова активізація у соціальних мережах «груп смерті», забезпечення безпечного освітнього простору, запобігання дитячим суїцидам.

Небезпека такої проблеми, як доведення дітей та підлітків до самогубства знову нажаль актуальна. Вікова аудиторія таких «груп смерті» складає 13-17 років. Саме своїми діями вони впливають на свідомість дітей та підлітків, а також спонукають їх до небезпечних для життя акцій, челенджів, які закінчуються або нещасними летальними випадками, або самогубством.

Під час наради було досягнуто домовленості про те, що в навчальних закладах, які розташовані на території Яготинської міської територіальної громади буде здійснено ряд спільних заходів щодо убезпечення дітей від загроз та онлайн-ризиків, які існують у всесвітній мережі Інтернет та запобігання дитячим суїцидам.

Підсумовуючи нараду, сторони висловили сподівання, що у тісній співпраці зможуть якісніше протистояти лихові, яке несуть в собі неконтрольовані соціальні мережі.

За інформацією Служби у справах дітей Яготинської міської ради  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень