Щотижнева апаратна нарада

Дата: 15.03.2021 12:59

Фото без опису15 березня під головуванням міського голови Наталії Дзюби відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками комунальних підприємств.

На початку наради керівник комунального підприємства міської ради «Яготинська ЖЕК» Олександр Білаш проінформував про виконані роботи. Зокрема, надійшло 12 заявок щодо прочистки каналізаційних систем, з них 5 заявок надійшло лише за ці вихідні дні по Винниченка, 19. Також була проведена заміна автоматів - 4 шт. та 2-ох квартирних кранів. В багатоквартирному житловому будинку по Ветеранів, 7 проведено заміну поштових скриньок, в будинку по Довженка, 8, Говорова, 29 встановлено світлодіодні світильники. Олександр Володимирович додав, що проводились роботи з прибирання прибудинкових територій та вивезення гілля.

Керівник КП «Міськсвітло» Володимир Білаш зазначив, що працівники виконували роботи по ремонту ліхтарів із заміною ламп по старостинським округам Яготинської міської територіальної громади: Сотниківка, Фарбовано, Ничипорівка, а також продовжуються роботи по освітленню вулиць міста Яготина.

Керівник КП «Яготинське ВУ ВКГ» Микола Дзюба зауважив, що працівниками підприємства виконано низку робіт: ліквідовано 2 пориви по вул. Вокзальна та Шевченка, а також проводяться роботи по ліквідації пориву водопроводу до очисних споруд; на КНС-2 виконані роботи по автоматизації насосного обладнання та усилено її захист.

Керівник КП «Комунальник» Андрій Стріха повідомив, що проводиться щоденне ручне прибирання території міста по всій його протяжності (Вокзальна площа, Ринок, Центральна площа тощо), а також через непогоду 12 березня були проведені протиожеледні заходи по вулицям комунальної власності та проведено розчистку від снігу тротуарів по вул. Незалежності, Шевченка, Вокзальна, Пирятинська, Каштанова Алея тощо.

Директор стадіону «Колос» Віталій Сапронайтіс озвучив, що заплановані матчі першого туру серед команд Яготинщини у Першості з міні-футболу серед ветеранів 35+ були перенесені, у зв’язку з погіршення погодних умов 12 березня 2021 року. Оновлений розклад щодо проведення цьогорічного сезону з міні футболу буде розміщений на сайті Яготинської міської ради.

За результатами наради міський голова надала доручення присутнім для відпрацювання в межах своїх повноважень.