КП «Міськсвітло» продовжує роботу по заміні ліхтарів на світлодіодні!

Дата: 15.03.2021 16:56

Фото без описуКомунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» розташоване в місті Яготині по вулиці Розумовського, 5, де працює невеликий, але дружний колектив фахівців, що у темну пору забезпечує вулиці, парки та сквери освітленням.

Донедавна на обслуговуванні підприємства знаходилося 46 пунктів обліку та управлінь, 158 км. мереж вуличного освітлення з кількістю світлоточок - 3850 шт.

Після створення Яготинської міської територіальної громади, до якої крім міста ввійшли всі населені пункти Яготинщини, у підприємства з’явилося багато нової роботи.

Зокрема, на його обслуговування було додано 109 пунктів обліку та управлінь, 177 км. мереж вуличного освітлення з кількістю світлоточок - 2423 шт.

З метою поліпшення і вдосконалення роботи мережі вуличного освітлення нині проводиться повна інвентаризація та визначення її технічного стану. Тож за даними підприємства рівень освітлення населених пунктів старостинських округів складає: 0% - Кулябівка, 10% - Жоравка, 30% - Панфили, Лозовий Яр, решта - 60-80%.

На сьогоднішній день підприємство має план виконання робіт по всій мережі. Проведено тендер по закупівлі світлодіодних ламп, які будуть замінені згідно затвердженого графіка.

Зокрема, підприємством вже виконано ремонт ліхтарів із заміною ламп по старостинських округам Яготинської міської територіальної громади, а саме: Супоївка, Засупоївка, Панфили, Фарбовано, Ничипорівка, Лемешівка, Райківщина.