Навчання основам правил пожежної безпеки.

Дата: 16.03.2021 15:00

12 березня фахівці Яготинського районного відділу ДСНС завітали до дошкільного навчального закладу № 6 «Волошка».

Рятувальники розповіли дітям про специфіку та особливості професії рятувальника, про випадки пожеж та причини їх виникнення та про важливість дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди. Діти дізналися як правильно діяти у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів, щоб не трапилося непоправне.

Також, фахівці ДСНС у цікавій ігровій формі навчали дітей основам пожежної безпеки, роз’яснювали на практичних прикладах питання безпеки життєдіяльності.

Наприкінці заходу рятувальники вручили вихованцям садочку тематичні листівки на протипожежну тематику та нагадали телефони екстрених служб.