ЯГОТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ТИМЧАСОВО ПРИПИНЯЄ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН!

Дата: 22.03.2021 09:29

Фото без описуУ зв’язку з введенням в дію комісією Яготинської міської ради з питань ТЕБ і НС обмежувальних заходів на території Яготинської громади з метою запобігання подальшого поширення коронавірусу COVID-19 та захворюваності серед місцевого населення, Яготинська міська рада тимчасово в період 22 березня – 09 квітня 2021 року припиняє проведення особистого прийому громадян.

При цьому зазначаємо, що Яготинська міська рада приймає звернення громадян поштовим зв’язком або засобами електронної пошти yagotinmiskarada@ukr.net у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

Закликаємо з розумінням поставитися до нинішньої ситуації.

Бережіть себе і докладіть зусиль, щоб так зробили всі ваші рідні, друзі, близькі!