Тимчасово призупинено видачу талонів громадянам на пільговий проїзд у міському громадському транспорті.

Дата: 22.03.2021 12:15

Яготинська міська рада повідомляє, що 19 березня 2021 року на позачерговому засіданні комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, у зв’язку з критичною ситуацією захворюваності на коронавірус, були прийняті рішення про запровадження обмежувальних заходів на території Яготинщини.

З метою мінімізації ризиків поширення гострої респіраторної інфекції, спричиненої короновірусом  COVID-19, шляхом уникнення зібрання великої кількості людей в одному місці, Яготинська міська рада з 22 березня по 09 квітня 2021 року тимчасово припиняє видачу талонів громадянам на пільговий проїзд у міському громадському транспорті загального користування м. Яготина.

Заздалегідь вдячні за розуміння.