Заліковий день в художній гімнастиці.

Дата: 22.03.2021 15:05

Фото без опису20 березня на відділенні художньої гімнастики Яготинської ДЮСШ серед гімнасток старшої групи тренера Жанни Михайлівни Черненко відбувся залік зі спеціальної фізичної підготовки (17 вправ).

Переможницею стала Ліза Шулла, вона здала найбільше вірно виконаних вправ. Друге місце здобула Даша Бондаренко, третє місце посіла Настя Коновал. Призери заліку були нагороджені грамотами та подарунками.

А також в цей день на відділенні художньої гімнастики Яготинської ДЮСШ серед гімнасток середньої групи тренера Жанни Михайлівни Черненко відбувся залік із спеціальної фізичної підготовки (16 вправ).

Переможницею стала Ніка Романій, вона здала найбільше вірно виконаних вправ. Друге місце здобула Настя Полікарпова, третє місце розділили Стефанія Диченко та Поліна Тарасюк.

Призери заліку були нагороджені грамотами та пам'ятними подарунками.

Вітаємо!!!

За інформацією Сектору молоді та спорту апарату Яготинської міської ради.