До уваги суб’єктів господарювання всіх форм власності!

Дата: 24.03.2021 17:13

Шановні суб’єкти господарювання всіх форм власності!

Повідомляємо Вас, що на виконання протоколу № 5 від 23.03.2021 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протоколу № 4 від 24.03.2021 позачергового засідання Яготинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій про введення додаткових карантинних обмежень, відповідно до пункту 34 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2” (зі змінами), враховуючи стрімке збільшення кількості випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 серед мешканців Київської області встановлено з 00 год. 00 хвилин 24 березня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного рівня» епідемічної небезпеки.

На території Яготинської міської територіальної громади з 00:00 годин 24 березня 2021 року застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи для «червоної зони».

Відтак ДОДАТКОВО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • приймання відвідувачів у торгівельно-розважальних центрах та інших закладах розважальної діяльності;
  • приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;
  • проведення всіх масових заходів (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників;
  • робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;
  • діяльність ринків, крім продовольчих;
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення.

Натомість ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

• приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торгівельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими ЗМІ, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
  • торгівельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
  • провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправочних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом.

Вказані обмеження діятимуть до прийняття Державною комісією з питань ТЕБ і НС відповідного рішення про скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Звертаємо Вашу увагу: суб’єкти господарювання всіх форм власності несуть персональну відповідальність за виконання протиепідемічних обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

У разі недотримання виконання протиепідемічних обмежувальних заходів на порушників будуть складатись адміністративні протоколи для притягнення їх до адміністративної відповідальності.

У випадку виникнення непередбачуваної ситуації, просимо інформувати сектор торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради за телефоном: 0(4575) 5-54-71, 095-894-00-73 або e-mail: torgivlaygotin@ukr.net.

За інформацією сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради