Профілактична робота з метою попередження суїциду серед підлітків.

Дата: 25.03.2021 12:45

Фото без опису17 березня 2021 року працівниками Центру соціальних служб Яготинської міської ради спільно з службою у справах дітей та інспектором ювенальної превенції проведена профілактична бесіда з метою попередження суїциду серед підлітків для учнів 5-8 класів Яготинської НВК № 2 та № 3.

З новин телебачення, преси та радіо майже кожен українець міг дізнатися про існування так званих «груп смерті», вони досить поширені на даний час в інтернет-сегменті. Назви різняться між собою, будь-то «синій кит» чи «тихий дім», але за мету вони ставлять одне - суїцид підлітка. Тому працівники центру та інспектор ювенальної превенції розповіли, як саме функціонують групи, як уникнути та попередити своїх близьких людей від таких небезпечних дій та рішень.

Наразі кіберполіція активно та успішно вирішує цю проблему, де головною причиною самогубств є відчуття емоційної «воронки», яку діти намагаються заповнити її перфекціонізмом, залежностями, хворобами тощо.

За інформацією Центру соціальних служб Яготинської міської ради.