Контроль за дотриманням торгівлі визначених місць на території міста.

Дата: 25.03.2021 16:46

Фото без описуПрацівниками сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради 25.03.2021 проведено об’їзд визначених місць для здійснення торгівлі посадковим матеріалом, саджанцями, розсадою рослин, квітів на період весняно-польових робіт та штучними квітами з нагоди Великодніх та поминальних днів на території м. Яготин з метою посилення контролю за недопущенням торгівлі в неустановлених місцях та дотримання протиепідемічних заходів на період встановленого карантину.

Під час проведення об’їздів вживаються заходи з ліквідації стихійної торгівлі у невстановлених місцях, а саме: з особами, які здійснюють торгівлю у невстановлених місцях, проводиться попереджувальна та роз’яснювальна робота щодо адміністративної відповідальності та пропонується реалізовувати свою продукцію на визначених місцях для здійснення торгівлі на території міста.

Відповідно до статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення торгівля з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях є порушенням громадського порядку та тягне за собою накладання відповідного штрафу, а статтею 255 притягувати до відповідальності осіб, які здійснюють несанкціоновану торгівлю, мають право тільки працівники органів Національної поліції.

За інформацією сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради