Виставка «Мої досягнення».

Дата: 29.03.2021 15:01

Фото без описуОдним з провідних напрямів реалізації сучасного змісту трудової підготовки здобувачів освіти є проєктно-технологічна діяльність. Розмаїття представлених у навчальній програмі технологій обробки матеріалів дозволяє дітям якісно та цілеспрямовано реалізовувати актуальні творчі проекти та набувати досвіду. який допопоже їм у майбутньому стати більш мобільними та затребуваними на ринку праці.

Учителі трудового навчання закладів освіти Яготинської міської територіальної громади протягом 2020/2021 навчального року створювали з учнями творчі проєкти, діяльність організовували цікаво, інноваційно, продуктивно. Кращі творчі роботи учнів, які поєднали в собі розум та ентузіазм, представлені на онлайн виставці «Мої досягнення».

На виставку надіслали роботи:

- Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ступенів:

• «Моя Україна» (вишивка бісером) і «Весняний розмай» - учениця 9 класу Олександра Цимбал (учитель Білоус Л.О.);

ОЗО Яготинський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 2:

• «Ранок»(гобелен) - учениця 9 класу Олександра Грабко; «Фартух для господині», «Прихватка для мами», «Квітка сонця» (вишивка «косий хрестик») - учениця 6 класу Надія Черненко (учитель Білоус О.П.); «Годинник», «Крокодил» (випилювання лобзиком), «Ступка з товкачиком» (механічна обробка деревини) – учень 9 класу Назар Галак (учитель Миколаєнко А.Є.);

- Філія Засупоївський НВК ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)» ОЗО Яготинський НВК №2:

• «Кошеня» (підставка для прикрас) – учениця 8 класу Алла Макарова; «Фантазія» (органайзер для рукоділля) – учениця 7 класу Валерія Бікшаєва (учитель Ковтун М. Ю.);

- Двірківщинский НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)»:

• «Курчата» (іграшка з дерева), «Тигр» - учень 6 класу Владислав Кабанець; «Гуся» (статуетка) - учень 6 класу Богдан Шевченко (учитель Ковтун М. Ю);

- Супоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)»:

• «Орхідея» (техніка фоаміран) – учениця 8 класу Євгенія Виливок; «Декупаж бутилки» (дизайн предметів інтер’єру) - колектив учнів 10 класу (учитель Рудницька Н. О.);

- Лозовоярівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)»:

• «Українські мотиви» (вишивка хрестом) - учениця 7 класу Даша Купрієнко; «Чарівна зима» - учениця 9 класу Ангеліна Осьмак (учитель Мала В.Г.).

- Панфильський НВК ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)»:

• «І квіти оживають на тканині» - учень 6 класу Вячеслав Царинний; «О, Матінко Божа! Неси надію, любов, і шану, і добро» - учениця 8 класу Каміла Шестак (учитель Погоріла О.Я.).

Роботи юних майстрів відзначаються оригінальністю, неповторним творчим задумом: створити враження емоцій у силуетах своїх виробів!

Бажаємо успіхів у створенні та реалізації творчих проектів!

За інформацією Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради.