Робоча зустріч головних лікарів "ковідних госпіталів" Київщини.

Дата: 29.03.2021 15:40

26 березня 2021 року відбулася робоча зустріч керівників "ковідних госпіталів" Київської області. Комунальне неприбуткове підприємство "Яготинська центральна міська лікарня" представляв її головний лікар Вадим Сергійович Нескорожений. На зустріч було винесено найголовніші питання сьогодення кожного медичного закладу, який опікується пацієнтами з коронавірусним захворюванням:

- збільшення ліжкового фонду для хворих на ковідну пневмонію;

- порядок госпіталізації згідно Наказу МОЗ України від 27.10.2020 № 2438 "Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги "Коронавірусна хвороба (COVID-19)";

- аналіз потреб лікарень у фінансуванні та забезпеченність закладів в цілому.

З учасниками заходу спілкувалися заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Василівна Щербак та директор Департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації Олена Володимирівна Єфіменко. За результатами зустрічі було прийнято низку рішень з метою продовження роботи "ковідних госпіталів" в нормальному режимі, поліпшення стану праці їх медичного персоналу та зменшення числа захворювань в області.

За інформацією Комунального неприбуткового підприємства "Яготинська центральна міська лікарня".