A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

На засідання 30 березня 2021 року /7 сесія/

Дата: 29.03.2021 16:12
Кількість переглядів: 457

VIII скликання

1. Про роботу депутатів Яготинської міської ради VIII скликання у виборчих округах.

Додаток

2. Про Затвердження Цільової Програми інформування громадськості щодо діяльності органів місцевого самоврядування Яготинської міської територіальної громади на 2021 рік.

Додаток

3. Про затвердження Передавальних актів передачі майна, основних засобів та інших документів Богданівської, Годунівської, Двірківщинської, Жоравської, Засупоївської, Капустинської, Кулябівської, Лемешівської, Лозовоярівської, Ничипорівської, Панфильської, Райківщинської, Сотниківської, Сулимівської, Супоївської, Фарбовановської, Червонівської, Черняхівської сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації, шляхом приєднання до Яготинської міської ради.

Додаток1Додаток2Додаток3Додаток4Додаток5Додаток6Додаток7

Додаток8Додаток9Додаток10Додаток11Додаток12Додаток13Додаток14

Додаток15Додаток16Додаток17Додаток18

4. Про передачу на баланс та визначення балансоутримувачів комунального майна Яготинської міської ради.

5. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Яготина за 2020 рік.

6. Про направлення вільних залишків загального фонду бюджету Яготинської міської територіальної громади.

7. Про направлення вільних залишків  спеціального фонду бюджету Яготинської міської територіальної громади.

8. Про внесення змін до рішення Яготинської міської ради від 24.12.2020 № 60-03-VIII «Про бюджет Яготинської міської територіальної громади на 2021 рік».

9. Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо юридичної особи КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЯГОТИНСЬКЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО».

10. Про затвердження Примірних договорів оренди комунального майна територіальної громади Яготинської міської ради.

11. Про зміну найменування юридичної особи – служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради та затвердження положення про службу у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради (зі змінами) в новій редакції.

12. Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021-2022 роки.

Додаток

13. Про створення Робочого органу по регулюванню діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами на території Яготинської міської територіальної  громади.

Додаток

14. Про затвердження Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян (жителів Яготинської міської територіальної громади) на залізничному транспорті приміського сполучення 2021-2022 роки.

Додаток

15. Про затвердження програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки на території Яготинської міської територіальної громади на 2021-2022 роки.

Додаток

16. Про затвердження Положення про філію «Засупоївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок)» опорного закладу освіти «Яготинський навчально-виховний комплекс  «Спеціалізована школа-загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 2» Яготинської міської ради.

Додаток

17. Про затвердження Положення про філію «Червонівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської міської ради.

Додаток

18. Про припинення шляхом ліквідації Кулябівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка» Яготинської міської ради.

19. Про затвердження Статуту  опорного закладу освіти «Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа I-III ступенів № 2» Яготинської міської ради (зі змінами) в новій редакції.

Додаток

20. Про внесення змін до додатку 2, затвердженого рішенням Яготинської міської ради від 26.11.2020 року № 07-01-VIIІ «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Яготинської міської ради».

Додаток1

Додаток2

21. Про затвердження Стратегії розвитку Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради.

Додаток

22. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради.

Додаток

23. Про внесення змін до положення про відділ з питань юридичного забезпечення апарату Яготинської міської ради.

24. Про внесення змін до рішення Яготинської міської ради від 21 січня 2021 року №197-05-VIII «Про визначення місця розташування об'єкту благоустрою – «СКАЙ ПАРКУ» в м. Яготині по вул. Переяславській».

25. Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЯГОТИНТЕПЛОМЕРЕЖА».

Додаток

26. Про розгляд заяв  громадян України про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

Додаток

27. Про встановлення особистого строкового земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельній ділянці (кадастровий номер: 3225510100:07:051:0014) по вул. Незалежності, 100А в м. Яготині.

28.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер: 3225510100:08:044:0044) площею 0,0350 га по вул. Шевченка (перехрестя вулиць Вокзальна і Шевченка) в м. Яготині, цільове призначення якої для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

29. Про надання ПрАТ «ДТЕК Київські Регіональні Електромережі» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії по вул. Гирича  в м. Яготині.

30. Про надання Сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Придніпровський край» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень