A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Участь в онлайн - конференції з питань протидії торгівлі людьми.

Дата: 31.03.2021 15:43
Кількість переглядів: 337

31 березня відбулась онлайн - конференція з питань протидії торгівлі людьми організована службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації з підтримкою координатором проектів ОБСЄ інформаційної кампанії щодо проблематики торгівлі людьми з метою напрацювання механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації, підвищення рівня обізнаності працівників органів місцевого самоврядування з означених питань, посилення ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми та надання їм допомоги.

У онлайн - конференції взяли участь працівники служб у справах дітей (та сім’ї) Київської області. Від Яготинської громади взяла участь в.о. начальника служби у справах дітей міської ради  Вікторія Лавріненко.

Головними питаннями стало привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, розвивання діалогів, що будуть сприяти покращенню підтримки постраждалих та попередять виникнення у суспільстві подібних ситуацій.

Небезпека ближче, ніж нам здається! Лише обізнаність та обачність допоможуть захистити себе та своїх близьких. Завжди ретельно вивчайте будь-яку пропозицію працевлаштування, навчання або відпочинку, навіть якщо Ви довіряєте тому, хто її пропонує!

Якщо Ви потрапили у ситуацію, коли шляхом обману, шантажу, шахрайства або погроз Вас примушували:

  • працювати на відробляння невизначених «боргів», яких Ви буцімто набули, коли Вам обіцяли підшукати роботу (наприклад, за кордоном, або просто у «кращому місці»);
  • займатись проституцією або надавати інші сексуальні послуги;
  • зніматись у порнографічних фільмах, фотозйомках, або показах через Інтернет;
  • виконувати роботу, про яку Ви не домовлялися, від якої не мали змоги відмовитися, і яка вимагалася від Вас під загрозою покарання;
  • або піддавали іншим формам експлуатації, імовірно, Ви постраждали від торгівлі людьми

Ви маєте право на захист своїх прав та інтересів та відшкодування шкоди, завданої цим злочином.

В Україні діє Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номерами телефонів 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних) або 116-123 (безкоштовно з мобільних).

За інформацією служби у справах дітей Яготинської міської ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень