A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Ми господарі чи критикани?

Дата: 01.04.2021 16:27
Кількість переглядів: 441

Клубні установи, зокрема будинки культури та сільські клуби – головні осередки, навколо яких існує культурне життя в сільській місцевості. Зараз повноваження по утриманню цих установ лягло на плечі громади.

Більшість клубних закладів не ремонтувалися протягом десятків років і потребують встановлення системи опалення, капітальних ремонтів, оновлення апаратури, меблів. Такі витрати є непомірно великими для бюджету громади.

Сьогодні хотілось зосередити увагу на тих, хто десятками років працює в цих закладах культури. Господарі…чи господині.., які забули чи і не знали, що два місяці тому змінений графік роботи клубу, а висить вигорівший, не відомо якої давнини, сходи розвалились не вчора, а “ми” переступили і пішли далі...

Керівники багатьох закладів звикли працювати, як кажуть по-старому (зранку відкрив двері в клуб, а ввечері зачинив), але час вимагає суттєвих змін у ставленні до своїх обов’язків. Насамперед потрібно бути господарем своєї господи, іти в ногу з сучасністю, застарілими методами роботи вже нікого не здивуєш і не зацікавиш. Потрібно постійно вдосконалюватися, працювати над підвищенням свого професійного рівня як фахівця так і керівника.

Сьогодні в День сміху нам було не до сміху, після робочої поїздки до села Жоравка. А саме зовнішній вигляд будівлі вже говорить за привабливість закладу, його гостинність та любляче ставлення господарів до своєї господи.

За інформацією відділу культури та туризму Яготинської міської ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень