До уваги суб’єктів господарювання всіх форм власності!

Дата: 02.04.2021 11:07

Фото без описуШановні суб’єкти господарювання всіх форм власності!

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до протоколу № 7 від 01.04.2021 Яготинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та враховуючи різке збільшення кількості захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-СoV-2, на території Яготинської міської територіальної громади у період з 02 квітня 2021 року по 16 квітня 2021 року ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ діяльність продовольчих ринків та виїзна торгівля.

У разі недотримання виконання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, на правопорушників будуть складатись адміністративні протоколи для притягнення їх до адміністративної відповідальності.

За інформацією сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату Яготинської міської ради.