Призупинено роботу каси КП "Яготинська ЖЕК".

Дата: 02.04.2021 15:14

Фото без описуУ зв’язку з введенням у дію комісією Яготинської міської ради  з питань ТЕБ та НС обмежувальних заходів на території Яготинської міської територіальної громади, з метою запобігання подальшого поширення коронавірусу (інфекційного захворювання COVID-19) та захворюваності серед місцевого населення Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» ПРИЗУПИНИЛА з 23.03.2021 р. по 16.04.2021 р. роботу каси комунального підприємства.

Платежі за житлово-комунальні послуги надані КП «Яготинською ЖЕК» можна провести через платіжні термінали самообслуговування або онлайн сервіси банківських установ.

Звернення громадян чи заявки співвласників приймаються за допомогою засобів електронної пошти jekyagotin@ukr.net у вигляді сканкопій чи фотокопій та у телефонному режимі за номером телефоном 5-44-91, уточнення за платежами (розрахунковий відділ) по оплаті житлово-комунальних послуг за телефоном 5-44-98.

Адміністрація КП Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК».