A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Щотижнева апаратна нарада

Дата: 05.04.2021 16:15
Кількість переглядів: 339

05 квітня під головуванням міського голови Наталії Дзюби відбулась апаратна нарада з начальниками комунальних підприємств Яготинської міської ради щодо підведення підсумків роботи за березень 2021 року.

Начальник КП «Міськсвітло» Володимир Білаш зазначив, що працівники провели протягом місяця облаштування вуличного освітлення в с. Шевченкове Кулябівського старостинського округу, поточний ремонт ліхтарів із заміною ламп по всіх старостинських округах Яготинської міської територіальної громади (403 штуки) та ліхтарів (19 штук), зняття показників електролічильників, технічний огляд і ремонт шкафів управління, а також поточний ремонт ліхтарів із заміною ламп згідно заявок громадян протягом місяця. В цілому, підприємство працює в штатному режимі, проводиться постійний контроль за дотриманням карантинних вимог.

Керівник КП «Яготинське ВУ ВКГ» Микола Дзюба вказав, що працівниками підприємства виконано повний обсяг робіт відповідно до основного виду діяльності: піднято, очищено та подано в розподільчу мережу міста питної води, підключено нових абонентів, проведено встановлення та заміну водомірів у абонентів, ліквідовано шість поривів, проведено прочистку та промивку каналізаційних мереж по десяткам об’єктів тощо. Нині перед підприємством стоїть кілька важливих завдань, які нині вже вирішуються:

— повірка лічильників води у близько 5,5 тис. абонентів м. Яготин, термін роботи яких перевищив чотири роки, встановлених вимогами до цих пристроїв;

— заміна по місту Яготин бетонних каналізаційних люків на металеві або полімерні відповідно до чинних вимог.

Начальник Комунального підприємства «Яготинська ЖЕК» Олександр Білаш проінформував про виконані роботи. Зокрема, за перший місяць весни надійшло 108 заявок від власників домогосподарств, проведено широкий спектр робіт нашкталт ремонту ліфтів, покрівель, мереж електропостачання, установка світлодіодних світильників, заміна поштових скриньок, прибирання під’їздів та прибудинкових територій тощо. Працівники підприємства працюють злагоджено, зауважень на роботу немає, на квітень мають також чималий обсяг запланованої роботи.

Начальник КПТМ «Яготинтепломережа» Олег Форостяний довів до відома присутніх, що підприємство готується до завершення опалювального сезону, з минулого місяця проводиться встановлення його підсумків як у фінансових показниках, так і в трудових, за результатами якого найближчим часом керівництву міської ради буде подано проєкт подальшої роботи підприємства на наступний сезон.

Керівник Комунального підприємства «Комунальник» Андрій Стріха повідомив, що з початком весни активувалися дії щодо благоустрою території громади. Вони включають згрібання та вивезення листя, кронування дерев, прибирання стихійних сміттєзвалищ, проїзної частини доріг та інше. З старостами старостинських округів активно вивчається питання встановлення оптимального варіанту і періодичності збирання твердих побутових відходів в кожному населеному пункті, а також завдяки їх підтримці розпочато місячник благоустрою територій.

Директор стадіону «Колос» Віталій Сапронайтіс озвучив, що протягом березня поле стадіону було повністю підготовлено для проведення спортивних заходів, так само було проведено прибирання трибун, догляд за тренажерами тощо. В цілому, стадіон як цілісний спортивний комплекс вже готовий до повноцінної роботи і прийому команд і глядачів після, звісно, зняття відповідних карантинних обмежень.

За результатами наради міський голова надала доручення присутнім для відпрацювання в межах своїх повноважень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень