6 квітня світ відзначає Міжнародний день спорту заради розвитку та миру!

Дата: 06.04.2021 08:30

Сьогодні весь Світ відзначає Міжнародний день спорту заради розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace).

23 серпня 2013 Генеральна Асамблея ООН одноголосно прийняла рішення відзначати 6 квітня як Міжнародний день спорту заради розвитку та миру.

Як зазначається у відповідній оонівській резолюції, спорт, який є одним із інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співробітництва, солідарності, терпимості, розумінню і соціальній інтеграції, як на місцевому, так і на національному і міжнародному рівнях.

Спорт об’єднує нас навколо позитивних цінностей і сприяє зміцненню культурі діалогу за межами національних кордонів. Історія спорту свідчить про те, що він здатен руйнувати стереотипи, ініціювати і посилювати рух за права і гідність кожної людини, привертаючи до них увагу всього світу.

Вітаємо спортивну спільноту Яготинщини та прихильників спорту і здорового способу життя зі святом!

Спорт є універсальною мовою, яка спонукає до миру, порозуміння та взаємоповаги між людьми. Тож нехай він завжди буде частиною вашого життя та приносить користь і задоволення. Бажаємо миру, поваги один до одного, підтримки тих, хто поруч!

За інформацією сектору молоді та спорту апарату Яготинської міської ради.