A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Засідання  Ради підприємців і роботодавців при Яготинській міській раді

Дата: 06.04.2021 13:50
Кількість переглядів: 396

06 квітня у малому залі Яготинської міської ради відбулося засідання  Ради підприємців і роботодавців при Яготинській міській раді під головуванням міського голови Наталії Дзюби.

Рада діє відповідно до рішення сесії Яготинської міської ради від 25 лютого 2021 року № 212-06-VIII "Про створення Ради підприємців і роботодавців Яготинської мыської ради".

На порядку денному розгляд питань щодо дотримання власниками торгових закладів, які здійснюють торгівлю на території Яготинської міської територіальної громади протиепідемічних заходів, що діють у період карантину з 02 квітня 2021 року по 09 квітня 2021 року.

Інформацію про дотримання санітарних та протиепідемічних заходів надав начальник Головного управління Держппродспоживслужби в Київській області Володимир Омельченко.

"Результати перевірок щодо дотримання закладами та їх працівниками санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог у період карантину показали часті порушення маскового режиму, відсутність захисних рукавичок та порушення допустимої кількості людей в приміщенні",  - зауважив Володимир Анатолійович.

В ході наради заступник міського голови Олена Федина звернула увагу що наразі забороняється виїзна торгівля на території Яготинської міської територіальної громади, крім сільської місцевості і лише продуктами харчування, засобами гігієни, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. Також суб’єктам господарювання, що організовують роботу продовольчих ринків на території Яготинської міської територіальної громади потрібно забезпечувати можливість дотримання карантинних обмежень при організації торгівлі продуктами харчування, посадковим матеріалом, саджанцями та комбікормами. Контроль щодо дотримання правил безпеки в умовах карантину в закладах торгівлі покладається на працівників та власників.

"Кожен з нас повинен сьогодні відповідати не тільки за себе і своїх рідних, а за всіх, хто нас оточує! Адже наслідки можуть бути ще більш болючими, якщо ми зараз не поставимось із максимальним рівнем свідомості до обмежень та необхідності дотримання протиепідемічних норм. Нам вдавалося на початку епідемії уникнути масових заражень –було прийнято низку непопулярних, але життєво-необхідних рішень, які не дали стрімко поширитись пандемії. Проте зараз дані з кількості захворювань та показник інцидентності свідчать про небезпеку, недопущення якої – наш прямий обов’язок", - наголосила міський голова Наталія Дзюба.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень