Відділ з питань праці та соціального захисту населення апарату Яготинської міської ради інформує

Дата: 08.04.2021 14:37

З 5 березня 2021 року Міністерством соціальної політики праці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізується пілотний проєкт «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації між людьми з вадами слуху та представниками органів держаної влади.

Суть проєкту полягає у спрощенні процесу комунікації при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відео листа.

Скористатися відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»).

Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

Відповідні інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики та сторінці Фейсбук.

За інформацією департаменту соціального захисту населення КОДА