Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 09.04.2021 12:42

Фото без описуШановні клієнти Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості!

Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості повідомляє в зв'язку зі стрімким збільшення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 серед мешканців Яготинської територіальної громади Київської області та з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції прийом громадян у Яготинській районній філії КОЦЗ тимчасово обмежений з 05 квітня 2021 р. до 16 квітня 2021 р.

Безробітним у яких заплановані наступні прийоми у фахівців, необхідно зв’язатись з ними у телефонному режимі.

Робоче місце №2, №3 тел. (04575) 5-37-82

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном:

(04575) 5-42-54

Або ж надіслати повідомлення на електронну адресу:

yagotin@koblcz.gov.ua

Реєстрація безробітних у центрі зайнятості в цей період виключно на онлайн-порталі державних послуг ДІЯ