A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Позачергове засідання комісії Яготинської міської ради з питань ТЕБ і НС

Дата: 09.04.2021 15:43
Кількість переглядів: 3786

09 квітня 2021 року Яготинський міський голова Наталія Дзюба провела позачергове засідання комісії Яготинської міської ради з питань ТЕБ і НС. На основі отриманої інформації про стан захворюваності СOVID-19 на території Яготинської міської територіальної громади члени комісії погодили рішення про продовження обмежувальних заходів до 16 квітня 2021 року.

Також переглянули графік руху на міських автобусних маршрутах та вирішили суб’єктам господарювання, які надають послуги із перевезення пасажирів на території Яготинської міської територіальної громади, дозволити залежно від завантаженості транспортних засобів збільшувати або зменшувати кількість транспортних засобів, інтервалу руху на міських автобусних маршрутах, крім робочих днів з 7:00 по 10:00 год. та з 16:00 по 20:00 год.

Розклад руху громадського транспорту на міських автобусних маршрутах, що проходить у межах території Яготинської міської територіальної громади, у вихідні дні скоротити. Перевезення пасажирів здійснювати у кількості 50 відсотків, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Було розглянуто й питання про організацію роботи щодо забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах Яготинської міської територіальної громади та прийнято рішення заборонити розведення багать у лісових масивах і лісопаркових, рекреаційних зонах (крім спеціально облаштованих місць і обладнаних територій зеленого відпочинку), а також випалювання сухої рослинності на землях лісового фонду, торфовищах, сільгоспугіддях, заплавах річок та вздовж доріг. Обмежити в’їзд на територію лісових масивів і лісопаркових зон, крім визначених місць відпочинку, особистих автотранспортних засобів населення. В’їзд особистого автотранспорту здійснювати за згодою керівництва лісових господарств.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень