Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Капустинці

Дата: 16.04.2021 15:48

Фото без опису16 квітня 2021 року рятувальники Яготинського районного сектору спільно з старостою округу з дотриманням карантинних вимог провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Капустинці з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС перевірили домоволодіння на дотримання правил пожежної безпеки та надали рекомендації щодо усунення наявних недоліків.

Також, під час проведення заходу з громадянами були проведені інструктажі щодо безпеки у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці заходу рятувальники вручили мешканцям села тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.

Яготинський РС ГУ ДСНС України в Київській області