A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Робоча нарада

Дата: 16.04.2021 16:21
Кількість переглядів: 714

16 квітня під головуванням міського голови Наталії Дзюби відбулася робоча нарада із суб'єктами господарювання, які здійснюють поховання на території Яготинської міської територіальної громади.

На порядку денному питання щодо організації проведення похованнь осіб померлих від коронавірусної хвороби covid-19 з дотриманням норм та встановлених вимог і детального порядку для близьких померлого та всіх працівників ритуальних служб.

Начальник СКП «Ритуал» Яготинської міської ради Микола Басанець наголосив, що при проведенні поховань осіб, які померли від COVID-19 всі служби ритуальних послуг мають дотримуватись санітарних норм, що затверджені в Постанові Міністерства охорони здоров’я України №4 від 27.03.2021 року, а саме:

- підготовка тіла померлої особи до поховання виконується з використанням відповідних стандартних заходів безпеки та із застосуванням засобів індивідуального захисту, що дозволяють уникати ризику інфікування через контакт;

- до ритуальних обрядів допускаються не більше ніж 10 осіб;

- поховання тіла здійснюється  у щільно закритій труні;

- підприємством ведеться облік осіб, які були присутні під час поховання із зазначенням дати і часу перебування: прізвище, ім’я і по батькові, адреса місця проживання і контактний номер телефону.

Транспорт, на якому проводиться доставка тіла на кладовище осіб померлих від COVID-19 також має відповідати нормам та оброблятися дезінфікуючими засобами.

По завершенню наради міський голова надала ряд доручень та зауважила, що ми всі маємо усвідомлювати небезпеку поширення вірусу, бути соціально відповідальними, аби не наражати на небезпеку себе і своїх близьких. У ці часи маємо пам’ятати про людяність, дотримуватися рекомендацій і підтримувати одне одного.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень