Роботи з благоустрою - тривають!

Дата: 21.04.2021 14:11

Фото без описуРік від року весняна акція з двомісячника благоустрою не залишає байдужими жителів Яготинської громади. До її проведення активно долучаються установи, організації та підприємства міста, молодіжні громадські організації, учнівська та студентська молодь.

Тож з метою реалізації заходів спрямованих на поліпшення стану довкілля долучились і працівники відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Капустинці - будинок "Доглянута старість".

Дякуємо кожному хто небайдужий до чистоти нашого краю і вносить посильний внесок в покращення його стану.

Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до робіт із озеленення й благоустрою та внести свою частку у справу наведення чистоти і порядку в нашій громаді.