Семінар-тренінг для фахівців з реалізації молодіжної політики й національно-патріотичного виховання

Дата: 22.04.2021 14:04

Фото без опису20-21 квітня 2021 року за участі завідувача сектору молоді та спорту апарату Яготинської міської ради Лілії Даценко відбувся семінар-тренінг по налагодженню тісної співпраці між ключовими стейкхолдерами «Молодіжна політика. Київщина. Децентралізація»

Метою семінару є реалізації молодіжної політики й національно-патріотичного виховання на рівні регіону в умовах децентралізації.

Під час практичного блоку було отримано навички з діджитал-інструментами у роботі з молоддю, обговорено успішні кейси для роботи та кращі практики впровадження діяльності молодіжних центрів. Також учасники тренінгу зробили крок назустріч створенню локальних молодіжних рад та грунтовно пізнали пластовий рух в регіоні.

За інформацією сектору молоді та спорту апарату Яготинської міської ради