A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

До уваги роботодавців!

Дата: 23.04.2021 10:12
Кількість переглядів: 252

Звіт 4??- ПН подається за новою формою??!

??Мінекономіки наказом 18.03.2021 №563 затвердило нову форму звітності № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці» та оновлений порядок її подання. Цей наказ опубліковано в «Офіційному віснику» від 16.04.2021 № 29.

Даний наказ набрав чинності з дня його офіційного опублікування в Офіційному віснику України, а саме з 16.04.2021. Відтоді наказ Мінсоцполітики від 31.05.2013 № 317 втратив чинність.

??Хто подає форму звітності №4-ПН?

?Форму звітності №4-ПН заповнюють підприємства, установи та організації в разі запланованого масового вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, у т.ч. ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи та організації (далі – підприємства) незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання.

??Куди подавати звітність?

?Звіт №4-ПН треба подати до міських, районних і міськрайонних центрів зайнятості та філій регіональних центрів зайнятості за місцем провадження господарської діяльності підприємства.

??Коли подавати звіт №4-ПН?

?Звіт подається не пізніше ніж за 2 місяці до вивільнення (в разі звільнення держслужбовців – не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення). Якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання інформації є перший після нього робочий день.

??В якій формі можна подати звіт №4-ПН?

?Форму №4-ПН подають в електронному (з накладенням кваліфікованого електронного підпису) чи паперовому вигляді (із засвідченням підписом керівника або особи, відповідальної за подання інформації).

??Що треба вказати у формі звітності №4-ПН?

?Вказується кількість осіб, яких передбачається вивільнити; дата наказу, яким було попереджено працівників про заплановане вивільнення; дата запланованого вивільнення працівників.

????Нагадуємо, що відповідно до ст. 48 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 №5067-VI, масовим вивільненням з ініціативи роботодавця (крім випадку ліквідації юрособи) є одноразове або протягом:

1) одного місяця:

  • вивільнення 10 і більше працівників на підприємстві з чисельністю від 20 до 100 працівників;
  • вивільнення 10 і більше відсотків працівників на підприємстві з чисельністю від 101 до 300 працівників;

2) трьох місяців – вивільнення 20 і більше відсотків працівників незалежно від чисельності працівників.

Наказ "Про затвердження форми звітності N 4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці" та Порядку її подання", форму звітності та порядок дивіться тут: https://ips.ligazakon.net/document/re36067?an=1

За інформацією Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень