Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Яготинської міської ради

Дата: 23.04.2021 14:15

Фото без опису22 березня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Яготинської міської ради під головуванням заступника міського голови Олени Федини.

В рамках засідання присутні розглянули наступні питання:

• Про цілодобове перебування дітей в КЗ КОР «Переяслав-Хмельницькому ліцеї-інтернаті «Патріот».
  • Затвердження індивідуальних планів  соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.
  • Затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  • Взяття під соціальний супровід сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують соціальної підтримки.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради, обговорені присутніми членами комісії.

За результатами засідання комісією прийняті виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

За інформацією служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради