Шановні громадяни!

Дата: 23.04.2021 17:06

Яготинська міська рада повідомляє, що на позачерговому засіданні комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося 23.04.2021, було прийнято рішення про продовження карантинних обмежень на території Яготинської міської територіальної громади по 30 квітня 2021 року, у зв’язку з ситуацією з захворюваності на коронавірус.

Нагадуємо, що згідно з протоколом зазначеної комісії від 09.04.2021 №11 суб’єктам господарювання, які надають послуги з пасажирських перевезень, у вихідні дні дозволено зменшувати кількість міських автобусних маршрутів.

Тож, 24 та 25 квітня 2021 року громадський транспорт загального користування буде здійснювати рух згідно з погодженим графіком руху вихідного дня.

Розклад руху додається.

Заздалегідь вдячні за розуміння.