Оголошено конкурс!

Дата: 27.04.2021 14:14

Фото без описуВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 28 березня 2018 року № 291, рішення  Яготинської міської  ради  «Про затвердження Положення про конкурс  на посаду керівника закладу загальної середньої освіти», з метою публічного і прозорого призначення на посади керівників закладів загальної середньої освіти Яготинської міської ради  на заміщення вакантних посад директора:

Яготинського НВК «СШ-ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, що знаходиться за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 105;

ОЗОНЗ «Жоравський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)», що знаходиться за адресою: с. Жоравка,  вул. Шкільна, 5;

Лозовоярівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)», що знаходиться за адресою: с. Лозовий Яр,  вул. Шкільна, 30;

Документи, що подають претенденти  на вакантну посаду директора:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних  відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію   трудової   книжки   чи   інших   документів,   що   підтверджують   стаж  педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • медичні довідки про стан здоров'я щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров'я за формами, затвердженими МОЗ;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти.

Особа  може  подати  інші  документи,  які  підтверджуватимуть  її  професійні  та/або моральні якості.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається кадровою службою.

Документи на участь в конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Яготин  вул. Незалежності, 110, відділ освіти Яготинської міської ради, каб. 106. 07700.

Телефон для довідок : 5-56-48.