Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Яготинської міської ради

Дата: 30.04.2021 13:15

Фото без опису29 квітня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Яготинської міської ради під головуванням заступника міського голови Олени Федини.

В засіданні комісії взяли участь: заступник  голови комісії з питань захисту прав дитини, працівники служби у справах дітей та сім’ї, центру соціальних служб, відділу з питань праці та соціального захисту населення, відділу освіти Яготинської міської ради, лікар - педіатр КНП міської ради «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги», старший інспектор сектору ювенальної превенції Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області.

В рамках засідання присутні розглянули наступні питання:

• Про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав  громадянина К.
  • Взяття під соціальний супровід сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують соціальної підтримки.
  • Затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради, обговорені присутніми членами комісії.

За результатами засідання комісією прийняті виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

За інформацією служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради