Привітання голів первинних ветеранських організацій від Яготинської міської ради з наступаючими пасхальними святами!

Дата: 30.04.2021 14:30

Фото без описуНапередодні пасхальних свят, 30 квітня за ініціативи міського голови Наталії Дзюби привітали з нагоди великого свята Воскресіння Христового голів первинних ветеранських організацій Яготинської міської ради.

Від щирого серця бажаємо нашим ветеранам здоров'я, радості, оптимізму і благополуччя, злагоди, взаєморозуміння та миру. Нехай вас зігрівають турбота і любов близьких, рідних та друзів, нехай оточують гарні і небайдужі люди!

Божого благословення, переможного духу, щоб і надалі мали наснагу, енергію та віру в мирне майбутнє, щоб Господь дарував любов, радість та злагоду на довгі літа.

Божої вам ласки!