Надзвичайний рівень пожежної небезпеки: ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує клієнтам правила безпеки поблизу енергооб’єктів

Дата: 07.05.2021 15:37

Фото без описуЗа інформацією Українського Гідрометцентру, упродовж 7 травня у Київській області очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки та пориви вітру до 20 метрів на секунду.

Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі звертаються до мешканців області з проханням бути особливо обережними: не розводити багаття, не спалювати суху траву, а також дотримуватися правил безпеки поблизу енергооб’єктів. Навіть одна іскра може стати причиною пожежі з незворотними наслідками. Попереду святкові вихідні - компанія закликає в ці дні також бути безпечними.

У суху та вітряну погоду істотно підвищується ризик загорянь та великих пожеж. ДТЕК – надійна та відповідальна компанія, яка піклується про безпеку і комфорт клієнтів. ДТЕК Київські регіональні електромережі попереджає: необережне поводження з вогнем, спалювання сухостою на відкритих територіях можуть стати причиною серйозних пошкоджень повітряних ліній електропередачі та підстанцій. І, як наслідок, призвести до припинення електропостачання цілих населених пунктів та підприємств. Також лісові та степові пожежі призводять до негативних наслідків для екосистем, життя та здоров’я людей.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує про правила безпеки поблизу енергетичних об’єктів:

• біля ліній електропередачі та трансформаторних підстанцій категорично забороняється розводити багаття, спалювати стерню, залишати легкозаймисті матеріали та складати сміття;
  • вибираючи місце для відпочинку на природі, звертайте увагу на сусідство з енергетичними об’єктами. Воно повинно бути за лінією охоронної зони електромереж — 20 метрів по обидва боки для повітряних ліній 110 кВ та 10 метрів - для повітряних ліній 6-10 кВ;
  • при виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей та люків електроустановок, - не наближатися до них та необхідно повідомити компанію будь-яким зручним способом. Скористайтеся мобільним додатком «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market), чат-ботами у Viber або Telegram, зателефонуйте до кол-центру або напишіть нам у Facebook.