Спортивні вихідні юних футболістів Яготинської ДЮСШ

Дата: 11.05.2021 10:45

Фото без опису09 травня 2021 року відбувся 6 тур чемпіонату Київської області з футболу серед вікових груп 2008-2009 та 2010-2011 років народження. На гостини до Яготина завітали юні футболісти команди ФК "Дружба" м. Березань.

Молодші футболісти здобули 5 перемогу поспіль, вигравши матч з рахунком 8:0. Слід відзначити кращого бомбардира команди Дениса Усенка, який лише в цьому матчі забив шість голів, а також наймолодшого гравця цієї команди (2013  р.н.) Михайла Захарчука, який  також забив гол, до речі він для нього став вже третім, дуже хороший результат зважаючи на вік!

Старші футболісти виграли свій матч з рахунком 3:1, хоч він для них починався не дуже вдало і програючи по ходу зустрічі, змогли проявити характер і у підсумку перемогти. Хочеться відзначити Євгена Ткаченка, який забив 3 голи, особливо красивим і дуже важливим став перший гол, після подачі з кутового від Богдана Малофієнка, м'яч у сітку воріт, як кажуть без будь-яких шансів на порятунок, забив головою наш нападник.

Наші команди продовжують змагатися в чемпіонаті, наступний матч відбудеться 15.05.2021 на виїзді з командою ДЮФК "Прометей".

За інформацією сектору молоді та спорту апарату Яготинської міської ради