Звіт про роботу КП "Міськсвітло" за квітень 2021 року

Дата: 13.05.2021 16:05

Фото без описуКомунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» інформує про проведені роботи за квітень 2021 року.

№.з.п

Вид  діяльності

Результат  діяльності

1

Поточний ремонт ліхтарів із заміною  ламп, реле часу та фотореле по всіх  старостинських округах Яготинської   ТГ.

2

Облаштування вуличного освітлення в с. Райківщина, протяжністю 150 м., із  встановленням ліхтарів - 3шт.

3

Облаштування  вуличного  освітлення  в с. Панфили, протяжністю  350 м, із  встановленням   ліхтарів  - 7шт.

4

Облаштування вуличного освітлення в по вулиці Рильського в м. Яготині, протяжністю 100 м., із  встановленням  ліхтарів  - 2шт.

5

Зняття показників електролічильників, технічний огляд і ремонт шкафів  управління.

6

Обрізка дерев, заміна ліхтарів на енергоефективні по вулиці Незалежності (в’їзд із  Згурівки).

7

Виготовлення фундаментних решіток  для встановлення освітлювальних  стояків парку «Стадіонний».

Виготовлено 45шт.

8

Поточний ремонт ліхтарів із заміною  ламп згідно заявок громадян – протягом місяця.

На  30.04.2021 всі  заявки виконано в повному обсязі.