Набір громадських інспекторів з охорони довкілля

Дата: 13.05.2021 16:48

Фото без описуЗ метою посилення державного нагляду (контролю) у галузі охорони довкілля, ефективної взаємодії природоохоронної діяльності, оперативного реагування та вирішення проблем виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства, продовжується набір громадських інспекторів з охорони довкілля, які б могли виконувати роботу на громадських засадах, без увільнення від основної роботи і без додаткової оплати праці.

Громадянам, що бажають стати громадськими інспекторами з охорони довкілля необхідно:

• надати до відповідного органу Держекоінспекції письмову заяву та подання організації, що його рекомендує, за типовою формою;
  • картку погодження на виконання обов’язків громадського інспектора за встановленою формою;
  • копію атестата чи диплома про освіту;
  • дві фотокартки 3x4;
  • пройти стажування під наглядом державного інспектора протягом п’яти робочих днів.
  • пройти співбесіду з Комісією з перевірки знань за наявності звіту про проходження стажування;
  • оформити заяву на призначення.

Для отримання додаткової інформації, звертайтеся до Держаної екологічної інспекції Столичного округу:

юридична адреса: 01042, м. Київ, пров. Новопечерський, 3, корпус 2;

фактична адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, каб. 212;

тел. (044) 221-05-21, (094) 821-05-21, E-mail: stolica@dei.gov.ua

Яготинської міської ради:

07700, м. Яготин, вул. Незалежності, 110, Київська область, Бориспільський район;

тел. (045 75) 5-65-43, E-mail: yagotinmiskarada@ukr.net

Сектор з питань НС, ЦЗ, взаємодії з