Сім’я — це найбільший скарб і найвища людська цінність!

Дата: 15.05.2021 08:01

Фото без описуШановні жителі громади!

Увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь та взявши у спадок усе найкраще, українські родини зберігають й передають нащадкам культурні цінності нашого народу,  національні традиції та розуміння, що таке любов, душевний затишок і добро.

Беззаперечно, сім’я – це найдорожче для кожної людини. Саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу, підтримку та оптимізм.

Завдяки сім’ї міцніє, розвивається країна та благополуччя її народу.

У Міжнародний день сім’ї бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, любові, великого сімейного щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

Тож зичу любити і цінувати всіх членів своєї родини. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

Яготинський міський голова        Наталія ДЗЮБА