Київщина отримала 23,5 тис. доз вакцини ASTRAZENECA з Південної Кореї

Дата: 28.04.2021 14:06

Фото без описуКиївщина отримала партію вакцини AstraZeneca-SKBio, виробленій у Південній Кореї. Йдеться про 23,5 тисяч доз.

Про це повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 27 квітня.

«Сьогодні наша область отримала чергові вакцини проти COVID-19. Цього разу це південнокорейська вакцина AstraZeneca-SKBio. Як і попередні рази, не марнували часу й цього ж дня запустили роботу частини стаціонарних пунктів для щеплень. А вже відзавтра таких в області працюватиме 100», – уточнив Василь Володін.

Важливо: вакцина AstraZeneca-SKBio з Південної Кореї є ідентичною за складом і технологією виробництва та взаємозамінною з AstraZeneca/CoviShield, що виготовлена за ліцензією в Індії. Тому ті, хто отримав першу дозу AstraZeneca/Covishield, може зробити друге щеплення вакциною AstraZeneca-SKBio.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА