На території Яготинської міської територіальної громади скасовано «червоний» рівень епідемічної небезпеки

Дата: 30.04.2021 18:09

Фото без описуЗ 00 год. 00 хв. 01 травня 2021 року на території Яготинської міської територіальної громади скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), відповідно до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Протокол № 14 позачергового засідання комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій