Cвяткування Дня вишиванки - працівники Яготинської центральної бібліотеки

Дата: 20.05.2021 18:53

Фото без описуЯкщо пісня – душа народу, а танок – його характер, то народний одяг – це його зовнішність, приваблива і яскрава, вишукана і вибаглива. Споконвіку людина намагалась прикрасити своє нужденне життя. За допомогою лише голки й нитки на простому полотні народжувалися неперевершені узори вишивок.

Це давнє і вічно молоде мистецтво. Секрет його молодості в єдності людини з природою, в умінні протягом століть зберігати і примножувати красу, дарувати людям радість зустрічі з прекрасним.

Сьогодні ми повертаємось до традицій народного одягу і кожен українець з гордістю носить вишиванку, яка є генетичним кодом нашої нації, великим надбанням української культури.

З нагоди 15-ї річниці святкування Дня вишиванки працівники Яготинської центральної бібліотеки об'єднались у творче коло «Різнобарвні, як співанки, українські вишиванки», продемонструвавши різноманітність українського народного одягу.